Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Lwa?

Zobacz artykuły na temat:miłośćastrologiazwiązek
Kobiety spod znaku Lwa szukają mężczyzn silnych i władczych. Takich jak one. Mężczyźni Lwy kochają w stylu barokowym. Swoją ukochaną kobietę obsypują kwiatami, drogimi prezentami, skłonni są wydać na nią fortunę. Ale panie mogą spać spokojnie. Na pewno mężczyzna Lew nie zostanie bankrutem. Na to jest po prostu za mądry.

Niestety zdecydowana większość panów nie wytrzymuje fizycznie i finansowo wymagań partnerki spod znaku Lwa.

Niestety zdecydowana większość panów nie wytrzymuje fizycznie i finansowo wymagań partnerki spod znaku Lwa.

Kobieta

Kobiety spod znaku Lwa wobec swoich partnerów stawiają wysokie wymagania. Oczekuje komplementów, kwiatów, kolacji w drogich restauracjach. Przy swoim mężczyźnie chce poczuć się najpiękniejszą kobietą pod słońcem. Niestety zdecydowana większość panów nie wytrzymuje fizycznie i finansowo wymagań partnerki spod znaku Lwa. Panie, gdy się już zakochują, to na amen. Niestety strzała Amora powoduje ich takie zamroczenie, że nie dostrzegają wad swojego obiektu miłości.

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna

Aby zdobyć obiekt swojej adoracji mężczyzna spod znaku Lwa użyje wszystkich dostępnych środków – łącznie z porwaniem. Wymaga wyłączności i na pewno nie będzie jednym z wielu rycerzy starających się o rękę królewny. Właściwie to dziwnym zbiegiem okoliczności kobiety pana spod znaku Lwa są niezwykle piękne. Lew po prostu hołduje zasadzie: moja kobieta świadczy o mnie. W sumie nie powinno to dziwić, ponieważ pan Lew ma niezwykłą dla innych mężczyzn siłę oddziaływania. W jego towarzystwie kobieta może poczuć się jak prawdziwa dama.

Aby zdobyć pana Lwa, przede wszystkim należy spełnić trzy warunki. Po pierwsze: należy go podziwiać, po drugie należy go podziwiać, po trzecie należy go podziwiać.

On pragnie być wciąż adorowany, oklaskiwany. Błyszczeć w światłach jupiterów. W tym świecie czuje się wprost cudownie i jakiekolwiek słowa krytyki sprawią, że Lew natychmiast się odkocha. W dodatku obrażony, jak dziecko, skaże swoją byłą adoratorkę, z iście królewskim gestem, na wieczne potępienie. Prawda, że uroczy człowiek? Pani spod znaku Lwa, prawdopodobnie już jako osiemnastolatka uwodziła starszych mężczyzn swoim nieuświadomionym jeszcze seksapilem. Lwice zostały przez gwiazdy obdarzone niebanalną urodą. Są ładne, ale nie tak jak lalka Barbie, tylko po prostu tak zwyczajnie - jak piękna kobieta. Oczywiście swoją urodę wykorzystuje z premedytacją do zdobywania kolejnych partnerów.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Źródło: PRINTEX


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 17
dodano: 00:26 2016-03-27 przez: ~gość (94.40.*.*)
.....w ogole to co ja z to moge ze jestem THE BESCIAK no co??? Pytam sie? Wszyscy i tak po czasie mi to przyznaja.Taki juz los Lwa ;)
dodano: 00:22 2016-03-27 przez: ~gość (94.40.*.*)
Ja jako LEW nie zycze sobie takich krzywdzacych opinii ktore sa wyssane z palca i pokazuja tylko Wasza maluczkosc wobec takich jak ja hihi.pozdr inne LWY
dodano: 10:32 2016-02-12 przez: ~gość (37.190.*.*)
TO egoista mysli tylko o sobie ,lubi kobiety skryty,.Jego zona musi byc piekna.,bo inaczej szuka nowej.Lew to moj moz od 18lat.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter