Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Bliźniąt?

Zobacz artykuły na temat:miłośćastrologiazwiązek
Kobietę spod tego znaku można scharakteryzować krótko i zwięźle: słodko-gorzka. Pan Bliźniak jest natomiast jednym z tych typów mężczyzny, który mając nawet siedemdziesiątkę na karku, natychmiast obudzi się ze starczego letargu na widok pięknej kobiety.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 32
dodano: 13:45 2016-02-29 przez: ~gość (85.222.*.*)
Kobieta, która oczaruje Cię w parę sekund. Nie ma lepszych uwodzicielek. Każdy mężczyzna zachwyci się jej kobiecością, kocim wdziękiem i niewinnością. Trudniej potem, jeśli oprócz fascynacji cielesnej pragniesz zbudować związek. Jest to kobieta wyjątkowo trudna i enigmatyczna. Jeśli poznasz kobietę bliźniaczkę, zrozumiesz skąd wzięło się powiedzenie "Kobieta zmienną jest". Jest to kobieta, która wybiera umysł i intelekt ponad serce i emocje. Kobieta, która unika zaangażowania emocjonalnego, unika okazywania uczuć. Związek taki grozi wielkim zawodem, zwłaszcza gdy mężczyzna oczekuje ciepła, wsparcia i wierności od kobiety. Świetny materiał na przyjaciółkę, kumpelę. Słaby materiał na wierną kobietę bądź żonę...
dodano: 00:00 2015-07-14 przez: ~gość (89.65.*.*)
Kobiety Bliźnięta sa zawsze gustiowne i zadbane i maja wielkie powodzenie Kazdylubi byc adorowany i podziwiany ale one nie pokazuja to po sobie i nie kazdy mezczyzna potrafi to zauwazyc i czasem wydaje sie ze ona nie osdpowiada na jego zaloty ale tak nie jest tylko nie kazdy potrafi ich rozgryzc i jak juz taki znajdzie to trzeba umiec zaimponowac Blizniaczce. Ona lubi facetow zadbanych inteligentnych z poczuciem humoru i takich ktorzy potrAgia mocno zawrocic w glowie zaimponowac i nie dac plamy. Ma bardzo silna intuicje i jak juz raz zlapie na klamstwie to juz nigdu nie uwierzy Potrafi wybaczac ale juz bedzie testowac mmo to zrobi to tak ze ten nie zorientuje sie nigdy chyba ze sama mu to powie bo czesto potrafi wypowiedziec w prost co mysli jak jej na tym nie zalezy W sumie dobry material na zone i przyjaciela Kochanka pierwsza klasa.
dodano: 23:47 2015-07-13 przez: ~gość (89.65.*.*)
Kobieta z pod znaku Bliźniąt zawsze jest zadbana i ma do tego świetny gust. Co do uroku, to jest tak ponętna i przyciąga mężczyzn jak magnez. ubi być podziwiana, ale sama nie podziwia mężczyzn i jest dość chłodna i nie zakochuje się w pierwszym lepszym. jest wymagająca i długo trzeba ja zdobywać. Jak uda się ja już zdobyć, jest wierna i zazwyczaj jest bardzo dobrą zona i matka. Dba o dom i jest dobrą gospodynią, a to że gra w nim "pierwsze skrzypce", to tylko świadczy p jej inteligencji, bo nie walczy wcale o to, tylko partner (a musi tez być jej wart) zauważa to i oddaje jej prowadzenie, wierząc, ze to ona potrafi najlepiej zarządzać domostwem. Jest ciepła, z poczuciem humoru, a najważniejsze, ze nie jest złośliwa i pamiętliwa, co jest najbardziej szkodliwe dla związku. Mimo, ze kocha swojego mężczyznę, potrafi wybaczyć i zrozumieć małą zdradę, która pojawia się w każdym małżeństwie, no prawie każdym za całe życie wspólne. Sama czasem, ale tylko, jak spotka "księcia z bajki" może zrobić ten skok w bok, ale nie rozbije nigdy małżeństwa i nie zamieni swojego męża na najbardziej przystojnego adoratora. Zawsze obok niej kręci się mnóstwo chętnych, ale ona nie jest z tych, co lubią tanie romansy. Jest wybredna i zbyt wymagająca, tylko dla silnych i wytrwałych. Zawsze można na niż liczyć, bardzo przyjacielska i pomocna. Potrafi pomagać kosztem siebie, uczciwa i ma przez to dużo przyjaciół. Nawet z mężem potrafi być nie tylko wytworna kochanka, ale i przyjaciółka. Zawsze ma udane życie małżeńskie, dzięki właśnie jej osobowości. Nigdy nie grozi z nią nuda i jest interesujące, pod warunkiem, jeśli jest doceniana i czuje się kochana. Nie jest wyrachowana, będzie tylko z tym, kogo podziwia i dorównuje jej intelektualnie. Podobno Wodnik, jest najodpowiedniejszy dla kobiet z pod znaku Bliźniat.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter