Zalogowany jako: .   Wyloguj się
  Strona 3 z 12  

Jak zdobyć mężczyznę spod określonego znaku zodiaku?

Jak uwieść mężczyznę spod znaku Koziorożca lub Wodnika? Czy Baran macho jest uparty, a rumiany Raczek wycofuje się z akcji? Czy pan Lew bywa groźny, a facet Panna kaprysi? Czy pan Ryby jest zimny, a męski Strzelec popełnia gafy? Czy pan Waga lubi kobiety wyważone, a Skorpion szuka seksownej modliszki? Oto 12 znaków zodiaku oraz 12 rodzajów męskiej miłości i upodobań. Jak uwieść mężczyznę i zatrzymać go przy sobie na dłużej? Z jakim znakiem zodiaku najlepiej ci będzie na randce i w życiu? Sprawdź.

Jak kocha mężczyzna spod znaku Bliźniąt?

Mężczyźni spod znaku Bliźniąt to bardzo niezależne typy. Jeśli wymarzyłaś sobie domek z ogródkiem i gromadkę dzieci, musisz od razu porzucić te mrzonki. Bliźnięta są jak wieczni chłopcy, skorzy do zabaw, psikusów i wiecznego gonienia za czymś, co niekoniecznie da się tak naprawdę złapać. Nie znaczy to, że nie mają swojego uroku. Mężczyźni bliźnięta są fascynujący, szczególnie ze względu na swoją osobowość. Ciekawi świata, wiecznie podróżują, dzięki czemu mają mnóstwo interesujących rzeczy do opowiadania. Ich życie jest pełne niespodzianek i nagłych zwrotów akcji. Takie też kobiety są dla nich najbardziej odpowiednie. Nietypowe, zaskakujące i niezależne. Oczywiście bywa, że wiążą się też z innym typem partnerek, Jeśli jednak nie lubi być zaskakiwana, ceni spokój i pewien powtarzalny rytm w życiu, ciężko będzie znosić codzienność z Bliźniętami. Na co dzień życie może okazać się pasmem cierpień lub udręką. Bliźnięta są z natury niezależne, to nierozerwalna, integralna cecha ich osobowości i jeśli tego nie rozumiesz, ani nie pokochasz w nich - może znaczyć, że nie jesteście sobie pisani. Może warto nauczyć się cenić ich nieograniczoną chęć poznawania świata oraz spontaniczny charakter. Jeśli Bliźnięta pozbędą się tej cechy lub będą ją tłumić – nic dobrego na dłuższą metę z tego nie wyniknie. Nie będą sobą, a to prędzej, czy później i tak odbije się na związku, relacji, rodzinie. Czy warto?

Zobacz też: Anty-horoskop

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Bliźniąt?

Randka z mężczyzną spod znaku Bliźniąt będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Miejsce powinno być oryginalne, czas może być nietypowy, sceneria wyjątkowo zaskakująca. Most o północy, planetarium, gdzie będziecie sami lub wytwórnia szklanych ozdób z przewodnikiem to tylko niektóre z licznych pomysłów na spotkanie Bliźniętami. Możesz spodziewać, że mężczyzna spod tego znaku odsłonie przed tobą swoje pasje. Nie zdziw się jeśli spotkacie się w grupie. Jeśli olśnisz jego przyjaciół, popatrzy na ciebie z niekłamanym podziwem.

Styl, którym go zachwycisz to powinna być kobiecość, ale raczej w praktycznej odsłonie. Tak, żeby było ci wygodnie i żebyś nie narzekała, że szpilki cię piją, spódnica się podwija, a fryzura psuje. Takim narzekaniem Bliźnięta możesz tylko od siebie odstręczyć.

Mężczyzna Bliźnięta będzie brawurowo prowadził konwersację, ale nie zwierzaj mu się ze zbyt przyziemnych kobiecych marzeń typu rodzina, dzieci. Przyszłość oraz słynne „w jakim kierunku zmierzamy” oraz „chciałabym, żebyś poznał moich rodziców” też możesz sobie darować. Facet spod tego znaku na pewno lubi ryzykowne zachowania i spontaniczne sytuacje, więc seks na pierwszej randce może odbierać jako zaskakującą i intrygującą przygodę, a ciebie z zaintrygowaniem potraktować jako niezależną dziewczynę, która niczego się nie boi. Jeśli jednak taka nie jesteś z natury, lepiej uważaj. Mężczyzna spod tego znaku na pewno to odkryje i wówczas może zainteresować się, ale kimś innym. Kimś kto nie robi niczego na siłę, jest bardziej naturalny, szczery i ma swoje zdanie. I to jest właśnie niezależność.


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!
Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 4
dodano: 16:56 2015-04-08 przez: ~ala (178.181.*.*)
Zawsze ciężko było mi być samej. Dlatego kiedy zostałam porzucona długo nie mogłam się pozbierać. Dzięki rytuałowi miłosnemu z urokmilosny24.pl odzyskałam ukochaną osobę. Wiem że wielu może to skrytykowac, ale gdyby nie to nie wiem czy bym przezyła.
dodano: 21:03 2015-03-31 przez: ~alekssa (213.158.*.*)
byłam z nim 2 lata nie byłam fair w stosunku do niego i on tez... zostawiałm go wydawało mi sie ze gonie kocham i spodobał mi sie ktos inny... Potem wrocilismy do siebie.. bylismy razem w anglii 6 tygodni... po przyjeżdzie zostawiałm go znowu a po trzech tygodniach znowu sie do niego odezwałąm tylko było juz za późno on po pijaku zrobił to z moja przyjaciółka to był jego pierwszy raz bo ja miałam zasade ze po ślubie chce to zorbic i on też tak chciał....ale musiałam go odzyskać…zamowilam urok milosny na http://urokmilosny24.pl i po prawie 3 miesiącach znowu on powrócił: ) Teraz układa się między nami świetnie.
dodano: 15:42 2015-02-04 przez: ~godiai (89.228.*.*)
JA zdobyłam faceta zamawiając urok miłosny na magicznerytualy.pl
Zamów darmowy newsletter