Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 4  

Horoskop na luty 2016

Zobacz artykuły na temat:horoskop miesięcznyastrologiaezoterykahoroskop 2015
Jaki będzie dla ciebie luty w 2016 roku? Dowiedz się, które dni lutego będą dla ciebie szczęśliwe, a w które lepiej żebyś miała się na baczności. Przeczytaj nasz horoskop na luty 2016!

BARAN

W lutym zacznij większą uwagę zwracać na to, ile pieniędzy wydajesz. Jak się zapędzisz z zakupami, może się okazać, że zabraknie ci na coś ważnego pod koniec miesiąca. W miłości postaraj się być bardziej wyrozumiała. W lutym twój partner będzie tego potrzebował bardziej niż kiedykolwiek. Nastaw się, że w drugiej połowie miesiąca zadanie do wykonania, może cię przerosnąć. Nie rób wtedy niczego ponad swoje siły i tak nikt tego nie doceni.

Szczęśliwe dni: 3, 17, 19

Uważaj na siebie zwłaszcza: 12, 24, 26

Rada na luty 2016 dla Barana: Mierz siły na zamiary.


BYK

W związku musisz nastawić się na zgrzyty. Luty bowiem okaże się miesiącem pełnym napięć i nieporozumień. Możesz zacząć tracić wiarę w to, że do siebie pasujecie. Nie oceniaj jednak swojego związku tylko przez pryzmat gorszego okresu. Wcześniej nie było przecież tak źle? Odpuść kilka razy, trochę się postaraj, a twój partner na pewno to zauważy i kryzys minie zanim się obejrzysz. W pracy ktoś zbierze pochwały za twój trud. Nie bój się wtedy głośno powiedzieć, jaka jest prawda. Przecież trzeba walczyć o swoje. Jeśli ty się nie upomnisz o to, co ci się należy, nikt tego za ciebie nie zrobi.

Szczęśliwe dni: 2, 19, 25

Uważaj na zdrowie: 9, 18

Rada na luty 2016 dla Byka: Nie podejmuj ważnych decyzji pod wpływem emocji.


BLIŹNIĘTA

W miłości dużo zmian. Jeśli jesteś samotna, możesz liczyć na ciekawą znajomość. Będzie miała ona szansę na przeistoczenie się w coś poważniejszego. Wszystko jednak zależy od twojego podejścia. Postaw na naturalność i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, a na pewno na tym zyskasz. Bliźnięta w stałych związkach powinny zastanowić się, czego tak naprawdę oczekują – nie tylko od swojego partnera ale również od siebie. Nikt długo nie wytrzyma takiego napięcia i chaosu. Jeśli chodzi o finanse, masz szansę na duże pieniądze. Spróbuj swojego szczęścia w grze losowej.

Szczęśliwe dni w lutym 2015: 2, 15, 26

Uważaj na siebie zwłaszcza: 1, 29, 21

Rada dla Bliźniąt na luty 2016: Zmiany zawsze zaczynaj od siebie, a dopiero później zmieniaj świat.Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter