Zalogowany jako: .   Wyloguj się
  Strona 12 z 12

Horoskop miłosny na 2016 rok

Zobacz artykuły na temat:miłośćastrologiaezoterykazwiązekhoroskop 2015
Co wydarzy się w twoim życiu w sferze miłosnej w 2016 roku? Czy masz szansę na prawdziwe uczucie? Przeczytaj nasz horoskop miłosny!

Ryby (19.02 – 20.03)

Twój spokój, zbytnie skupienie na sobie i brak entuzjazmu, może zacząć nudzić twojego życiowego partnera. Ciągłe próby zaskakiwania ciebie staną się dla niego z czasem męczące. Warto, żebyś to ty w 2016 przejęła dowodzenie. Zaskocz czymś swojego partnera. Niech pozna cię od innej strony!

fot. Fotolia

Samotne Ryby spotkają na swojej drodze ciekawego mężczyznę. Będzie uwodzicielski i bardzo przystojny. Niestety będzie również flirtował z innymi kobietami. Uważaj, żeby się nie zakochać, bo nie zagrzeje długo miejsca przy twoim boku.

Sprzyjający miłości okres: luty, przełom lipca i sierpnia, grudzień.

Rada dla osób w związku: Musisz dorzucać drewno do ogniska, bo inaczej zgaśnie.

Rada dla singli: Nie decyduj się na pierwszego lepszego mężczyznę.

Polecamy: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Ryb?


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 13
dodano: 22:48 2016-01-21 przez: ~gość (95.211.*.*)
Zadzwoniłam na http://ezowymiar.pl do wróżki Irminy , oczekiwałam rzetelnej pomocy i się nie zawiodłam. Wcześniej korzystałam z usług innych wróżek, ale w rozmowach z nimi nie było tyle konkretów. Na pewno jeszcze zadzwonię.
dodano: 17:43 2016-01-07 przez: ~gośćkami (178.43.*.*)
z nów te banie o miłości ! z nów brednie królowa niemiecka mój wiek nie jest przekraczający 30 więc jeszcze nie czeka mię miłość ! z nów te brednie bez przerwy to samo piszą o milości ! ja nie WIERZE W ŻADNĄ MIŁOSC BO ZOSTAŁAM OSZUKANA ! ZADNYCH DUPKÓW NIE CHCE KŁAMCÓW I KOBIECIARZY ! BREDNIE
dodano: 12:35 2015-11-11 przez: ~kiki (217.99.*.*)
nie dobrze muszę uważać na styczeń i luty mogę być w niebezpieczenstwie jadę w styczniu do niemców ,maam stracha bo na świrów natrafiam ,muszę być ostrożniejsza ! nie dobrze musze się uspokojić i pozbierać myśli po czytać i po ogladać film
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter
Renata Anna  Godlewska

Renata Anna Godlewska

Body & Make-Up Artist
ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM