Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 12  

Horoskop miłosny na 2016 rok

Zobacz artykuły na temat:miłośćastrologiaezoterykazwiązekhoroskop 2015
Co wydarzy się w twoim życiu w sferze miłosnej w 2016 roku? Czy masz szansę na prawdziwe uczucie? Przeczytaj nasz horoskop miłosny!

fot. Fotolia

Baran (21.03 – 20.04)

Będzie to dla związku, w którym jesteś rok bardzo trudny. Trochę się pogubisz, nie będziesz czuła zrozumienia i akceptacji. Zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy ten mężczyzna, z którym jesteś, to ten właściwy. Będą cie nachodziły myśli związane ze zmianą partnera, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Twoje wewnętrzne rozbicie nie powinno odbijać się na związku, bo będziesz później tego żałować. Zamiast się nad sobą użalać, pomyśl o tym, żeby coś zmienić w sobie. Jeśli ty poczujesz się ze sobą dobrze, twój związek na tym zyska i znowu wszystko wróci do normy.

fot. Fotolia

Jeśli jesteś samotna powinnaś być w tym roku czujna. Może ci umknąć ktoś, z kim mogłabyś stworzyć szczęśliwy związek.

Sprzyjający miłości okres: przełom marca i kwietnia, koniec listopada.

Rada dla osób w związku: Musisz najpierw sama poczuć się szczęśliwa, żeby stworzyć szczęśliwy związek.

Rada dla singli: Czasem to, co najcenniejsze, jest tuż obok.

Polecamy: Twoje motto życiowe


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 13
dodano: 22:48 2016-01-21 przez: ~gość (95.211.*.*)
Zadzwoniłam na http://ezowymiar.pl do wróżki Irminy , oczekiwałam rzetelnej pomocy i się nie zawiodłam. Wcześniej korzystałam z usług innych wróżek, ale w rozmowach z nimi nie było tyle konkretów. Na pewno jeszcze zadzwonię.
dodano: 17:43 2016-01-07 przez: ~gośćkami (178.43.*.*)
z nów te banie o miłości ! z nów brednie królowa niemiecka mój wiek nie jest przekraczający 30 więc jeszcze nie czeka mię miłość ! z nów te brednie bez przerwy to samo piszą o milości ! ja nie WIERZE W ŻADNĄ MIŁOSC BO ZOSTAŁAM OSZUKANA ! ZADNYCH DUPKÓW NIE CHCE KŁAMCÓW I KOBIECIARZY ! BREDNIE
dodano: 12:35 2015-11-11 przez: ~kiki (217.99.*.*)
nie dobrze muszę uważać na styczeń i luty mogę być w niebezpieczenstwie jadę w styczniu do niemców ,maam stracha bo na świrów natrafiam ,muszę być ostrożniejsza ! nie dobrze musze się uspokojić i pozbierać myśli po czytać i po ogladać film
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter
Agnieszka Lach

Agnieszka Lach

Wizażystka
ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM